Sony stuurt uitnodiging MWC 2019: Xperia XZ4 op komst, ook een Compact?

Sony Xperia XZ4
Het Mobile World Congress (MWC) in Barcelona is de plaats waar smartphone-fabrikanten jaarlijks hun nieuwe telefoons uit de doeken doen. Dit jaar verwachten we een lancering van de LG G8, meer informatie over een vouwbare OPPO-telefoon en de Huawei P30 waarbij de Pro-versie een opmerkelijke camera zal krijgen. Samsung is dit jaar zijn concurrenten te snel af en lanceert zijn Galaxy Unpacked-evenement voor MWC.

De volledige uitnodiging voor de Sony-persconferentie die onze redactie heeft ontvangen
Ook Sony zal niet stilzitten, want we hebben een uitnodiging van het bedrijf ontvangen voor een persconferentie op MWC. Verwacht wordt dat we daar de lancering van de Xperia XZ4 te zien zullen krijgen die door zal gaan op 25 februari om 8:30 uur. Er is al een heleboel informatie gelekt over die telefoon. We weten dat hij een scherm zal krijgen met een 21:9-beeldverhouding en we kregen al een preview te zien die toont hoe dat eruit zal zien. Verder verwachten we ook dat de camera drie lenzen aan de achterkant krijgt.
Gelekte afbeelding van de Sony Xperia XZ4
Compact
Onlangs maakte maakte marketinghoofd Don Mesa van Sony in een interview bekend dat er grote wijzigingen zijn gebeurd intern bij Sony en dat de veranderingen daarvan zich al zouden moeten laten voelen dit jaar bij MWC. Het bedrijf liet ook verstaan dat we dit keer geen nieuwe kleine telefoon hoeven te verwachten zoals we gewend zijn met de Compact-reeks van het bedrijf.
De woorden van Don Mesa zijn nog maar amper koud, of er duiken plots hoesjes op van, jawel, de Xperia XZ4 Compact. De afbeeldingen zijn afkomstig van de bekende hoesjesmaker Olixar. Ze tonen een kleine Xperia XZ4-telefoon met een enkele camera aan de achterkant. Mogelijk is er dus toch nog hoop voor de liefhebber van kleine smartphones. We ontdekken het vast op 25 februari tijdens de Sony-persconferentie op MWC.
Drie hoesjes op de website van Olixar van de Xperia XZ4 Compact
Plaats reactie
0 reacties