Samsung 2025? Maak nu kans op een Music Frame t.w.v. €449!

O6 kan elke app bedienen zonder je smartphone aan te raken

Ruud Caris
Ruud Caris
13 juni 2016, 21:00
1 min leestijd
O6 kan elke app bedienen zonder je smartphone aan te raken

Lees verder na de advertentie.

O6

De O6 heeft als slogan: Free Your Eyes. De makers van dit kleine apparaatje claimen dat het eenvoudig is om praktisch alle apps te bedienen met de O6. Deze stijlvol vormgegeven accessoire biedt de mogelijkheid om bijvoorbeeld door apps te navigeren, mail voor te lezen, maar ook replies te sturen. De acties worden allemaal voorgelezen, zodat je in bijvoorbeeld de auto je handen aan het stuur kunt houden.

Maar dat is niet het enige. Zo zou O6 ook slim omgaan met de context van berichten. In onderstaande video is te zien dat na het lezen van een mail voorgesteld wordt om naar een bepaalde locatie te navigeren.

O6 - Free Your Eyes.

De bediening verloopt met het draaiwiel en de klikmogelijkheden van het kleine apparaatje, dat verbonden wordt via Bluetooth. Deze kan gedragen worden op een polsband, er is een accessoire om hem op het autostuur te bevestigen of met een clip aan kleding. Of de O6 in praktijk ook zo soepel werkt als te zien is in het filmpje, dat moet nog blijken. Dit zal vooral te maken hebben met de software-implementaties die de makers en andere ontwikkelaars gaan creëren met de API. 

Beschikbaarheid

Vooralsnog zijn de reacties enthousiast, het doel op Kickstarter is inmiddels ruim behaald. De eerste levering staat vanaf begin 2017 op het programma. Voor $89 + een stevige $30 aan verzendkosten (~ € 115), kun je O6 steunen.

Op de hoogte blijven?

Volg Androidworld nu ook op WhatsApp

Download de nieuwe Androidworld-app!

Reacties

4

Inloggen of registreren
om een reactie achter te laten

14 juni 2016, 22:36

Eigenlijk vind ik het best een cool ding. Mag wel wat goedkoper. However, een jogdial op een toestel zelf lijkt me echt ideaal. Op de plek van de powerbutton bijvoorbeeld

14 juni 2016, 13:18

Als het echt het ei van columbus blijkt te zijn, dan staan er binnen korte tijd allerlei goedkope klonen op Aliexpress. En met “free shipping”.

14 juni 2016, 0:41

Dit is gewoon een smartwatch maar dan zonder scherm, en je kan de tijd er niet van aflezen.
Maar wellicht is dit wel een goede aanvulling voor de Apple Watch gebruikers, zo aan het filmpje te zien is dat ook hun doelgroep.

13 juni 2016, 23:18

Toch mooi dat ze steeds meer dingen uitvinden om ons aan de wet te houden zonder dat we onze aandacht bij het verkeer hoeven te houden.