Eerste bètaversie Android P
Een maand geleden stelde Nokia de tweede developer preview al beschikbaar voor de Nokia 7 Plus maar vanwege een bug werden de bestanden offline gehaald. Een moderator van de Nokia-community meldt nu dat ze weer beschikbaar zijn om te flashen.
Het gaat overigens niet om de laatste developer preview (DP3) die Google op 6 juni beschikbaar stelde voor de Pixel-toestellen. De moderator geeft aan dat het nog niet bekend is wanneer deze beschikbaar komt. Voor nu gaat het dus om de tweede developer preview van Android P (DP2) die tevens fungeert als de eerste bètaversie aangezien deze stabiel genoeg is voor het dagelijks gebruik.
De bestanden Android P - DP2 (V3.08B) en Oreo-rollback (V2.13B) kunnen na aanmelding via deze site gedownload worden. Hiervoor zal je Nokia 7 Plus modelnummer TA-1046, TA-1055 of TA-1062 moeten hebben. Via Instellingen > Systeem > Over de telefoon kun je het modelnummer controleren. Wachten op de OTA-update is ook een mogelijkheid. Zoals in het bericht hieronder is te zien, zal deze snel volgen.
Nokia 7 Plus
De Nokia 7 Plus is een mid-range smartphone die wordt aangedreven door een Snapdragon 660 met 4GB aan werkgeheugen en 64GB aan interne opslag en beschikt over een 6 inch fullHD+-scherm met een resolutie van 2160 bij 1080 pixels en een 18:9-beeldformaat. Momenteel is dit toestel qua prijs-kwaliteitverhouding de beste keus in het middensegment.
> De Nokia 7 Plus is te koop vanaf €370 via de MediaMarkt, Coolblue, Bol.com, Mobiel.nl en Belsimpel of via een van onderstaande aanbieders.
[tds=6297]
Bedankt voor de tip Bjorn, Arjan en René!