Omdat ik me voorstel dat je zelf geen S2, Tab2 of Xirion bent kan ik me best voorstellen dat dit item elders een gewaardeerde plek verdient. Is dat een geschikt voorstel of zie ik het verkeerd ?
Beste Call me, ik snap je opmerking niet, ik heb zoals vermeld in mijn posting wel een S2, Tab2 en een Xiron.
Heb mij alleen vergist in forum.
Ik heb ook een SII en een TAB 2, en ken het probleem. Als ik via instellingen > apps een app selecteer krijg ik het bij gevoegde scherm. Hierop zie je een knop verplaats naar telefoon. Deze knop kan ik niet terug vinden op mijn Tab 2.
Ik heb ook een SII en een TAB 2, en ken het probleem. Als ik via instellingen > apps een app selecteer krijg ik het bij gevoegde scherm. Hierop zie je een knop verplaats naar telefoon. Deze knop kan ik niet terug vinden op mijn Tab 2.
Om te reageren, dien je te zijn ingelogd. Druk op de onderstaande knop om in te loggen of maak een nieuwe account aan.
Ik ben in het bezit van 3 Android toestellen nl. Smart phone Samsung Galaxy SII, 2xTablet, Samsung Tab2 10.1 en een Xiron Ultimate 10. Alle drie de apparaten draaien prima met Android 4.0.3. ICS.
Helaas is het alleen met mijn telefoon mogelijk om apps naar de externe SD-Kaart te schrijven.
Zowel bij de Samsung als de Xiron tablet is dat niet mogelijk.
De Xiron heb ik ge-upgrade van 3.08 naar 4.0.3 en sindsdien was het ook niet meer mogelijk om iets van de interne SD naar de externe SD-kaart weg te schrijven.
Voor de Xiron is het wel van belang dat dit mogelijk is omdat het maar een zeer kleine interne SD heeft van slechts 4 GB.
Wat de Samsung tablet betreft, heb ik al contact gezocht met Samsung NL en daar mijn vraag gesteld omtrent dit probleem, telefonisch zowel als via email. Beiden begrijpen de vraag niet en beweren dat ze nog nooit van dit probleem hebben gehoord en verwijzen mij door naar een Samsung service point in Amsterdam, Alkmaar, Hoorn of Haarlem.
Kennelijk lezen ze niet wat mensen op de diverse fora schrijven anders zouden ze nooit zo'n opmerking plaatsen.
Ik vind het een beetje van de dommen dat je een toestel hebt die een micro-SD-kaart kan hebben tot 32GB en er dan niets mee kan doen omdat het diezelfde kaart niet kan bereiken of iets dergelijks.
Het rare is dat bij de Xiron dit probleem zich pas ging afspelen na het updaten naar 4.0.3 met mijn telefoon heb ik dat probleem absoluut niet ondervonden, de updat verliep vlekkeloos.
Even recapitulerend, bij de ‘Instellingen-Opslag’ zien alle apparaten de externe SD-kaart wel, en bieden zelfs de mogelijkheid om het te formateren. Ook bij ‘Mijn Bestanden’ zien ze allemaal wat er op de SD-kaart zit. Alleen bij de verschillende App2SD apps biedt het geen enkele mogelijkheid om iets weg te zetten op de Ext. SD-kaart.
Ik ben er van overtuigd dat het een puur software probleem is maar weet zelf te weinig van Android om dit uit te kunnen pluizen.
Wie o wie is in staat om mij en zo te zien meer mensen hierbij te helpen.