Even een antwoord op een vraag die hoogstwaarschijnlijk veel gesteld gaat worden.
Hoe weet ik of ik een AMOLED of S-LCD heb?
Ik zal het uitleggen.
Op de doos staat bij een amoled scherm:
Geniet van een geweldige kijkervaring door het prachtige AMOLED scherm. Of iets dergelijks, er staat iig vermeld dat het een AMOLED is.
Bij SLCD's staat
Geniet van een geweldige kijkervaring door het prachtige scherm. Of iets dergelijks, hier staat dus NIET vermeld dat het een SLCD of AMOLED is.
happy phoning!
haha bedankt, nu zal ik het zelf wel even bekijken als mijn desire binnenkomt!
p.s. kan ik uit jouw bericht opmaken dat er wel degelijk al desires worden verkocht met SLCD-schermen?(je lijkt namelijk uit ervaring te spreken)
Vraag me toch altijd af of iets nieuws per definitie beter zou moeten zijn…..
AMOLED heb ik dan staat op de doos
Jordan;33339
kan ik uit jouw bericht opmaken dat er wel degelijk al desires worden verkocht met SLCD-schermen?(je lijkt namelijk uit ervaring te spreken)
ik heb gelukkig ook nog amoled daarom had ik ook niet gewacht om hem te kopen
West;33759
Nee, ik weet dat van het Tweakers forum, maar ik denk dat ik daar niet al te hard over mag praten aangezien dat een concurrerend forum is.
Ik doe het met AMOLED schermpie, ongebarsten dan.
Heb toevallig het verschil gisteren bij The Phonehouse mogen bekijken waar ze een voorbeeld hadden van beide schermen.
Amoled scherm is helderder. En iets duidelijker.
Ben blij dat ik mijne nog heb mogen ontvangen met Amoled. Was besteld op 21 juli(17 juli order geplaatst) gister 14/8 geleverd.
Om te reageren, dien je te zijn ingelogd. Druk op de onderstaande knop om in te loggen of maak een nieuwe account aan.
hallo!
ik vroeg me af of er al mensen zijn die in het bezit zijn van een HTC Desire met een Super-LCD-scherm in plaats van de originele AMOLED-schermen?
mijn Desire word namelijk binnenkort geleverd en ik hoop toch eigenlijk dat deze nog een AMOLED-scherm heeft aangezien deze toch een hogere kwaliteit schijnt te hebben.
in ieder geval; als er iemand is die al een desire heeft met een super-lcd, dan zou ik enige informatie hierover erg op prijs stellen.
Groeten,
Jordan