IFTTT Pro: betaald account waarbij je zelf (tijdelijk) de prijs bepaalt (+poll)

IFTTT Pro: betaald account met meer mogelijkheden
Veel mensen hebben meerdere betaalde accounts, voor Netflix, Spotify, Strava, de Volkskrant enzovoorts. IFTTT zal dat in het achterhoofd hebben gehouden toen ze hun nieuwe verdienmodel aan het bedenken waren. Het bedrijf komt dan nu ook met een betaalde account voor een tientje in de maand. Met dit account kunnen gebruikers meer doen dan met het gratis account. Dat meldt IFTTT via zijn blog.
Bij de gratis variant kun je maximaal drie Applets maken, maar met IFTTT Pro kun je er meer maken. Daarnaast biedt Pro geavanceerdere tools zoals queries, conditionele logica en meerdere acties uitvoeren. De Applets worden ook veel sneller uitgevoerd en Pro-klanten kunnen gebruik maken van de klantenservice van IFTTT.
IFTTT (If This Then That) laat je allerlei taken automatiseren door allerlei apps, apparaten en diensten met elkaar te koppelen. Zo kan je automatisch een herinnering aan Google Agenda toevoegen als je een oproep hebt gemist, of de WiFi-verbinding op je telefoon automatisch uitschakelen als je van huis gaat. Dit alles vindt plaats via Applets. Dat is een soort recept met ingrediënten die een taak voor je automatiseert. IFTTT geeft aan dat er nu meer dan 50 miljoen IFTTT van deze Applets wereldwijd zijn.
> 7 handige IFTTT-applets die je leven net wat makkelijker maken
Zelf bepalen wat je wilt betalen
Als je de 10 dollar te duur vindt, kun je ook voor een ander bedrag gaan. IFTTT stelt zelf 3,99 dollar of 5,99 dollar voor, maar je mag zelf ook een bedrag ingeven, zolang het maar meer dan 1,99 dollar is. Helaas is het zelf bepalen van het bedrag maar een jaar geldig. Daarna zal je het standaard bedrag moeten betalen. De maandelijkse betaling vindt plaats via een creditcard. Je kan je hier aanmelden voor een IFTTT Pro-account.
AW Poll
Wat vind jij van het Pro-account? Ga je het gebruiken of blijf je bij de gratis versie? Laat het ons weten in de reacties onder het artikel of stem in de AW Poll hieronder.
> Wil je stemmen vanuit de AW Reader? Doe dat dan via deze link
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties